Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

16.02.2017 15:08

Агентство розвитку Австрії профінансує реалізацію проекту ПРООН на Буковині |  Міжнародне співробітництво

Про це повідомили Заступник Посла Австрійської республіки в Україні пан Флоріан Кольфюрст та міжнародний менеджер проекту ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» пан Хендрік ван Зіл під час протокольної зустрічі з керівництвом Чернівецької області, участь у якій взяв голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

Так, голова Чернівецької обласної ради подякував європейським партнерам за візит на Буковину та висловив сподівання на те, що сьогоднішня зустріч стане запорукою продовження плідної співпраці між донорськими організаціями Європейського Союзу та громадами регіону. «Буковина тісно пов’язана з Австрією міцними історичними зв’язками. А наш досвід успішного виконання проектів ПРООН дає підстави сподіватися, що і цього разу результати будуть позитивними. Зі свого боку хочу запевнити, що Чернівецька обласна рада докладе усіх зусиль для того, щоби з честю виконати взяті на себе зобов’язання та досягти цілей, зафіксованих у тексті Меморандуму про порозуміння, який ми сьогодні підпишемо», – наголосив Іван Мунтян.

У свою чергу пан Флоріан Кольфюрст висловив підтримку щодо всіх позитивних змін та впроваджуваних в Україні реформ, а також відзначив, що головною метою проекту ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та одеської областей» є покращення рівня добробуту найбільш вразливих груп населення Чернівеччини.

Відтак, під час презентації вищезгаданого проекту пан Хендрік ван Зіл ознайомив посадовців, представників районів та об’єднаних територіальних громад області з його основними цілями та завданнями. За його словами, проектом, загальна вартість якого становить 500 тис. євро, буде охоплено 22 тис. жителів 18 місцевих територіальних громад у Чернівецькій та Одеській областях. Очікуваним результатом від його реалізації, що триватиме 18 місяців, є поліпшення рівня життя людей, що проживають у сільській місцевості, шляхом підтримки малих економічних ініціатив у фермерському та несільськогосподарському секторах.

Насамкінець Іван Мунтян, Олександр Фищук та пан Хендрік ван Зіл підписали Меморандум про порозуміння між Чернівецькою обласною радою, Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, а також відповіли на низку запитань представників регіональних засобів масової інформації.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми