Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.02.2017 16:54

Буковина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав |  Пам'ятаємо

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відбулися у столиці Буковини сьогодні, 15 лютого. Так, керівник представницької влади краю разом із активістами Чернівецької обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану віддав данину шани буковинцям, які загинули під час Афганської війни, а також звернувся з вітальним словом до учасників урочистих зборів у Центральному палаці культури Чернівців.

«28 років минуло відтоді, як закінчилась Афганська війна, що забрала молоді життя та скалічила долі тисяч наших співгромадян. Сьогодні ми вшановуємо вашу мужність та силу духу. Зберігаючи вірність присязі, ви та ваші побратими виконали свій військовий обов’язок, віддавши найдорожче – молодість, здоров’я, життя. Розумію, що труднощі сьогодення не дають можливості скористатися наданими законом правами та пільгами у повному обсязі. Тому держава та суспільство і досі в боргу перед вами та вашими родинами. Хочу запевнити, що обласна рада спільно з ветеранськими та іншими громадськими організаціями і надалі докладатиме усіх зусиль задля вирішення вкрай важливих питань соціального захисту учасників бойових дій, ветеранів війни, сімей загиблих військовослужбовців», – наголосив Іван Мунтян.

Відтак, за виявлені героїзм та мужність, патріотичне виховання молоді та активну громадську позицію посадовець відзначив активістів Чернівецької обласної організації УСВА Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми