Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

10.02.2017 14:47

Обговорено перспективи надання додаткових соціальних гарантій учасникам Революції Гідності |  Соціальна політика

Сьогодні, 10 лютого, заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук провів робочу нараду, участь у якій взяли заступник директора Департаменту фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації Юрій Чобан, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації Юрій Півень, а також активні учасники Революції Гідності, які отримали тілесні ушкодження під час акцій громадської непокори на Майдані у м. Києві.

Обговорено правові підстави та можливі шляхи надання громадянам, які у 2014-2015 роках стали на захист демократичних цінностей в Україні та отримали тілесні ушкодження під час сутичок з правоохоронцями, пільг, які мають особи зі статусом учасника бойових дій. Також проаналізовано можливості місцевих бюджетів регіону щодо можливого здійснення медико-соціального супроводу відповідної категорії жителів краю.

Наголошено на потребі актуалізації питання про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в частині розширення переліку осіб, які належать до учасників бойових дій.

«Усі озвучені сьогодні пропозиції будуть оформлені належним чином та винесені на розгляд постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей», – підсумував Віталій Мельничук.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми