Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.02.2017 17:22

На Буковині презентують новий проект «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» |  АНОНС

16 лютого 2017 року у приміщенні обласної ради та облдержадміністрації (каб. 301) об 11:00 розпочнеться презентація Спільного проекту Aвстрійської Агенції Розвитку та ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей». Відтак о 12:25 відбудеться церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння з метою впровадження згаданого проекту.

Проект спрямований на поліпшення рівня добробуту та життя найбільш уразливих верств населення у Чернівецькій та Одеській областях, яким планується охопити понад 150 тисяч осіб, що проживають в обласних центрах, та принаймні 18 сіл, селищ та районів. Проект також стимулюватиме громадян  брати участь у місцевому самоврядуванні та заохочуватиме впровадження ініціатив на рівні громад, зосереджуючи увагу на інклюзивності та охопленні найбільш незахищених верств населення,

Проект впроваджуватиметься протягом 18 місяців на основі механізмів, створених у рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Загальний бюджет Проекту, профінансований Агентством розвиткуАвстрії, складає 500 000 євро.

Після підписання Меморандуму відбудеться підхід до преси.

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми