Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

26.01.2017 16:18

У столиці Буковини відкрито новозбудований корпус обласного реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами |  Медицина

Відкриття бальнеологічного комплексу, харчоблоку та пансіонату обласної комунальної установи «Обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи» відбулося сьогодні, 26 січня. Участь в урочистостях з цієї нагоди взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Так, керівник представницької влади регіону оглянув приміщення новозбудованого корпусу реабілітаційного центру, а також оцінив якість будівельних та оздоблювальних робіт.

«Будівництво модерного бальнеологічного комплексу було розпочато й майже одразу призупинено у 2010 році. У минулому році завдяки об’єднанню зусиль крайової влади та належному фінансуванню зведення цього вкрай потрібного маленьким буковинцям з особливими потребами об’єкту було завершено. І сьогодні мені надзвичайно приємно вітати усіх з такою направду непересічною подією. Адже тут є майже все для ефективного лікування та реабілітації дітей, які мають органічні ураження нервової системи, зокрема, сучасний басейн, в якому юні пацієнти центру зможуть отримувати спеціальні водні процедури. Хочу запевнити, що обласна рада і надалі буде допомагати ребцентру працювати та динамічно розвиватися. Переконаний, що спонсори й доброчинці також не залишаться осторонь», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до персоналу і маленьких пацієнтів установи та їх батьків.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми