Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

06.01.2017 10:52

Назустріч Буковинській Маланці-2017 |  Культура

Керуючий справами Чернівецької обласної ради Микола Борець взяв участь в роботі засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Міжнародного фестивалю тради­ційної культури «Буковинська Маланка» та VI-го благодійного Фестивалю Маланок (Маланка-фест). Вирішено, що 13 – 14 січня 2017 року відбудуться Міжнародний фестиваль народної творчості «Вашківецька Маланка» в м. Вашківці Вижницького району та Міжнародний фестиваль традиційної культури «Красноїльська Маланка» в смт. Красноїльськ Сторожинецького району. 15 січня поточного року в Чернівцях відбудеться VI благодійний Фестиваль Маланок (Маланка-фест). Церемонія відкриття фестивалю розпочнеться о 12.00 на площі Філармонії обласного центру.

       Учасники засідання організаційного комітету наголосили на необхідності суворо дотримуватись заборони на використання під час фестивального дійства елементів нацистської та комуністичної символіки.

       Задля забезпечення належного громадського порядку та особистої безпеки учасників, гостей та глядачів фестивалів великогабаритні транспортні засоби, що братимуть участь у фестивальному дійстві, будуть забезпечені спеціальними перепустками.

Tеми