Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.12.2016 15:28

Відбулася організаційна сесія Вижницької міської ради об’єднаної територіальної громади |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Заступник голови обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у пленарному засіданні 1-ї сесії Вижницької міської ради об’єднаної територіальної громади. На сесії визнано повноваження міського голови Олексія Чепіля, обрано секретаря міської ради, затверджено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, утворено п’ять постійних комісій, прийнято рішення про реорганізацію сільських рад шляхом приєднання до Вижницької міської ради.

У своєму виступі Віталій Мельничук  щиро привітав міського голову, депутатів, старост від імені керівництва та депутатського корпусу Чернівецької обласної ради з початком роботи в новому статусі, відзначив злагоджену атмосферу під час сесії та побажав конструктивної подальшої діяльності на благо новоствореної об’єднаної громади.

На сесії також йшлося про створення виконкому ради, у складі якого відповідно до закону працюватимуть голова, секретар, заступник та 6 старост населених пунктів, які увійшли до Вижницької ОТГ, -  Іспаса, Мілієво, Чорногузів, Черешеньки, Багни та Виженки. Сесія продовжить роботу 29 грудня.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми