Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

07.12.2016 16:45

З турботою про юних буковинців, що мають особливі потреби |  Діяльність депутатів обласної ради

     Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька відвідала Чернівецьку спеціальну загальноосвітню школу - інтернат №2, де до Міжнародного дня інвалідів відчинила двері для маленьких відвідувачів сенсорна кімната. Цей навчальний заклад, заснований у 1953 році, сьогодні є сучасним навчально-виховним центром для дітей з вадами слуху та особливими освітніми потребами. Наразі тут навчаються та виховуються 147 дітей зі зниженим слухом, з розладами спектру аутизму та затримкою психомовного розвитку. На базі спецшколи-інтернату успішно  функціонує регіональний ресурсний консультативно-методичний центр психоемоційної корекції.

         Інга Маковецька взяла участь у церемонії відкриття досконало обладнаної сенсорної кімнати, де для діток створено особливе середовище. За допомогою широкого спектру приємних на дотик та вигляд стимуляторів фахівці проводитимуть тут заходи з розширення світогляду маленьких вихованців та корекції розвитку їх слуху, зору, тактильних відчуттів, вестибулярних рецепторів.

        З нагоди цієї врочистої події до учнів та педагогів з подарунками завітали численні гості, шефи цього навчального закладу, благодійники та меценати. Керівник спеціального навчально-виховного закладу Наталія Ткачук ознайомила гостей з умовами навчання, виховання та побуту вихованців школи. У свою чергу, діти подарували друзям рідної школи видовищне та щемливе концертне дійство.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми