Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

07.12.2016 17:48

Голова крайового парламенту Буковини: Українське народовладдя – свідомий вибір вільних громадян |  День для святкування

На цьому наголосив керівник представницької влади краю, вітаючи учасників урочистого зібрання, що відбулося сьогодні, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування. «Українське народовладдя – це свідомий вибір вільних громадян, які довірили представляти свої інтереси кращим зі своїх краян , наділивши їх відповідними владними повноваженнями. Донедавна самоврядування в Україні багато в чому мало декларативний характер, адже всю повноту влади зосереджували у своїх руках місцеві адміністрації. Саме тому нині одним із головних завдань українського державотворення стала докорінна реформа системи місцевого самоврядування, що має за мету передачу владних повноважень та ресурсів з центру на місця», – відзначив Іван Мунтян.

За словами голови Чернівецької обласної ради, сьогодні народні обранці є головною рушійною силою тих перетворень, які відбуваються у національній системі народовладдя. «Ми зуміли довести свою спроможність адекватно реагувати на будь-які виклики сьогодення. В непростих умовах фінансово-економічної кризи та військового протистояння на Сході нашої держави ми змогли успішно розпочати реформу системи органів місцевого самоврядування. Позитивні результати цієї роботи сьогодні є очевидними для всіх, у тому числі і на теренах благословенного Буковинського краю. Певна річ, попереду ще чимало клопіткої, відповідальної праці. Це тільки початок великої справи, успіх якої багато в чому залежить від нас з вами», – додав посадовець, звертаючись до керівників фракцій та депутатів Чернівецької обласної ради, голів районних рад та об’єднаних територіальних громад регіону.

Відтак голова крайового парламенту Буковини відзначив найдостойніших народних обранців та посадових осіб органів місцевого самоврядування регіону Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми