Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

28.11.2016 09:23

У селі Прут Новоселицького району відкрито ДНЗ |  Транскордонне співробітництво

Під час перебування з дружнім візитом у Чернівецькій області 27 листопада радники Сучавської повітової та міської рад разом з Генеральним консулом Румунії в Чернівцях пані Елеонорою Молдован, депутатами та головою крайового парламенту Буковини Іваном Мунтяном взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття після реконструкції дитячого навчального закладу у селі Прут Магальської сільської ради Новоселицького району. Так, народні обраниці привітали громаду села Прут з радісною подією, а також передали вихованцям дитячої установи подарунки – іграшки та навчальне приладдя.

«Відрадно, що на території Магальської сільради три роки поспіль відкривається садочок. Що й казати: лише за 10 місяців цього року у селі Прут народилося 95 малюків, які вже через 2-3 роки отримають можливість розпочати своє навчання у дуже комфортних умовах. Направду, усі ремонтно-будівельні та оздоблювальні роботи виконані на совість», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак учасниці українсько-румунської делегації ознайомились з умовами навчання та проживання вихованців Чернівецького обласного багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей. У свою чергу талановиті ліцеїсти продемонстрували свої акторські та вокальні здібності, організувавши для гостей невеликий концерт.

Насамкінець між дирекцією Чернівецького обласного багатопрофільного ліцею та представниками румунської сторони досягнуто домовленість про започаткування співробітництва в частині обміну досвідом та спільній реалізації проектів у галузі освіти та культури. Попередньо запропоновано, щоби партнером чернівецького навчального закладу стала Сучавська гімназія імені Штефана чел Маре.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми