Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

27.11.2016 18:56

Долаючи кордони |  Міжнародне співробітництво

Сьогодні, 27 листопада, за сприяння Генерального консула Румунії в Чернівцях пані Елеонори Молдован та голови крайового парламенту Буковини Івана Мунтяна відбулась перша зустріч жінок – депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової і міської рад. Обговорено низку ініціатив, які в рамках транскордонної співпраці двох регіонів можуть бути реалізовані у гуманітарній сфері.

Під час брифінгу, що відбувся за підсумками зустрічі, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька подякувала за дружній візит гостям із сусідньої Сучави. «Мені надзвичайно приємно вітати наших румунських колег у Чернівцях. Сподіваюся, що започаткований сьогодні формат спілкування переросте у плідну взаємовигідну співпрацю. І уже незабаром жінки, яким виборці Північної та Південної Буковини делегували свої владні повноваження, зроблять свій внесок у розвиток прикордонних територій, на яких проживають дружні український та румунський народи», – наголосила посадовець.

«Ми дуже раді сьогоднішній зустрічі, адже почасти жінкам набагато легше домовитись між собою, аніж чоловікам. Можливо це звучить трохи самовпевнено, але як на мене, жінки на інтуїтивному рівні відчувають, які рішення будуть найкращими для розвитку таких галузей як освіта і наука, охорона здоров’я та культура. Недаремно ж у цих сферах працює більше фахівців-жінок», – відзначила звертаючись до учасників зустрічі, радник Сучавської повітової ради Анжела Зарожан.

У свою чергу, пані Елеонора Молдован висловила думку про те, що сьогоднішній захід є промовистим свідченням того, що Україна впевнено рухається шляхом євроінтеграції, сповна застосовуючи принципи партнерства, співробітництва та добросусідства з країнами – членами Європейського Союзу.

Відтак учасники двосторонньої зустрічі вшанували пам’ять великої української письменниці Ольги Кобилянської з нагоди 153-ї річниці від дня її народження, а також визначного румунського поета Міхая Емінеску покладанням квітів до їх пам’ятників у середмісті Чернівців.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми