Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.11.2016 12:14

Інга Маковецька: Сподіваюся, що співпраця між медичними закладами Чернівців та Сучави буде плідною та взаємовигідною |  Транскордонне співробітництво

Сьогодні, 3 листопада, делегація медиків Сучавського повіту Румунії на чолі з головним лікарем Сучавської повітової лікарні швидкої медичної допомоги Васіле Римбу та головою постійної комісії Сучавської повітової ради з питань охорони здоров’я Міхаєм Крицяну відвідали Чернівецьку обласну раду з візитом ввічливості, де поспілкувалися зі своїми українськими колегами – головним лікарем Чернівецької міської клінічної дитячої лікарні Сергієм Сторожуком та лікарем-нейрохірургом цієї лікарні, депутатом обласної ради Аурелом Рошкою.

«Ми надзвичайно раді, що співпраця наших двох регіонів набуває практичного змісту, особливо у такій надважливій сфері, як охорона здоров’я. Приємно, що домовленості, досягнуті під час спільного засідання Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад, що відбулося 21 жовтня, знайшли своє продовження безпосередньо на рівні медичних закладів Чернівців та Сучави. Сподіваюся, що ця співпраця буде плідною та взаємовигідною», – відзначила перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, вітаючи учасників делегації.

У свою чергу Васіле Римбу та Міхай Крицяну запропонували українській стороні спільно реалізувати європейські транскордонні грантові проекти у сфері охорони здоров’я, зокрема, в рамках операційної програми «Румунія-Україна» на 2014-2020 роки. «Така співпраця дозволить, в першу чергу, уніфікувати протоколи та алгоритми надання невідкладної медичної допомоги у на прикордонних територіях наших держав, а також започаткувати програму з обміну досвідом для фахівців конкретних медичних закладів кардіологічного, ендокринологічного та неврологічного профілю», – наголосив Васіле Римбу.

Відтак, сторони обмінялися подарунками. Так, Васіле Римбу на знак добросусідських відносин передав Чернівецькій обласній раді Почесну відзнаку Сучавської повітової лікарні швидкої медичної допомоги.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми