Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

30.10.2016 17:30

Іван Мунтян: Материнська колискова, щира українська пісня, запальний народний танець об’єднують українців у націю |  Культура

З такими словами звернувся голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян до учасників дитячого народного хореографічного ансамблю «Квіти України» (м.Київ), які на запрошення посадовця виступили перед вихованцями Оршівського дитячого будинку у приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» сьогодні, 30 жовтня. У свою чергу юні буковинські виконавці естрадної пісні і танцю також привітали гостей зі столиці своїми виступами.

«Творче начало закладене у кожній дитині від народження. І чим раніше розпочнеться її естетичне виховання, тим більше буде у цій дитині духовного, коли вона виросте. Материнська колискова, щира українська пісня, запальний народний танець – це те, що об’єднує українську націю з прадавніх часів. Тому мені дуже приємно, що навіть у такий непростий для країни час розвивається дитяча та юнацька творчість, відтворюється та примножується наше національне культурне надбання. Сьогодні ж маємо добру нагоду познайомитися з репертуаром чудового дитячого хореографічного колективу «Квіти України», який приїхав до нас зі столиці», – зазначив керівник представницької влади краю.

Відтак, за активну участь у мистецьких та громадських заходах, збереження народно-сценічного, побутового танцю та бездоганну акторську майстерність Іван Мунтян відзначив хореографічний колектив Подякою Чернівецької обласної ради.

Довідково. Заснований 1985 року народний хореографічний ансамбль «Квіти України» – це великий колектив з багаторічними традиціями, де кожна дитина може проявити себе, реалізувати творчі здібності засобами народного танцю. Учасниками ансамблю є майже 300 хлопчиків та дівчат віком від 4 до 18 років. З 2005 року колектив очолює Бакалинська Валерія Валеріївна. Свої виступи ансамбль «Квіти України» – дипломант та лауреат багатьох національних та міжнародних конкурсів та фестивалів – дарував глядачам багатьох регіонів України, а також Туреччини, Угорщини, Греції, Латвії, Франції та Польщі.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми