Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.10.2016 19:39

Іван Мунтян: Культура та духовність – невід’ємні складові успіху сучасної української держави |  Культура

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистої академії, що відбулась у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з нагоди відкриття виставки «Скарби Княжої Церкви Святого Миколая у Львові», презентованої в рамках мистецького проекту Народного художника України Мирослава Отковича «Нація. Історія. Культура» сьогодні, 27 жовтня.

«Приємно, що сьогодні у стінах колишньої резиденції митрополитів Буковини, архітектурний комплекс якої входить до культурної спадщини ЮНЕСКО, відбувається виставка не менш відомої перлиною української культури – церкви Святого Миколая, найдавнішого храму міста Львова, культурна скарбниця якого за правом вважається частиною культурного надбання людства. Переконаний, що ця виставка не лише сприятиме глибшому пізнанню національної історії та культури, але й слугуватиме своєрідним містком між Західною та Східною Україною. Адже для становлення української нації окрім свободи потрібні ще й непохитні моральні переконання та віра у Бога. Без належного пошанування нашої історії, без осмислення суті наших духовних цінностей ми не станемо свідомим суспільством, не збудуємо успішну процвітаючу державу», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, разом з учасниками урочистої академії посадовець послухав вокальні твори у виконанні академічної чоловічої хорової капели «Дударик» під керівництвом Дмитра Кацала та оглянув вищезгадану експозицію.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми