Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

26.10.2016 14:35

Підбито підсумки спільного засідання Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад |  Транскордонне співробітництво

Підсумки спільного засідання депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад, яке відбулося у м. Сучаві (Румунія) 21 жовтня цього року підбив керівник представницької влади краю Іван Мунтян на прес-конференції сьогодні, 26 жовтня.

Так, посадовець поінформував журналістів про те, що за результатами засідання було досягнуто домовленості про спільне виконання 12 проектів в рамках операційної програми «Румунія – Україна» на 2014-2020 роки на загальну суму 8 млн. євро. Зокрема про те, що українська та румунська сторони спільно реалізовуватимуть проекти, спрямовані на розвиток прикордонної транспортної інфраструктури, поглиблення співпраці у сфері освіти та охорони здоров’я, реагування на надзвичайні ситуації, а також збереження та просування культурної спадщини.

Відтак посадовець повідомив, що в рамках спільного засідання було підписано меморандум про започаткування Міжнародного фестивалю традиційної культури «Буковинська Маланка». Відповідно до підписаних угод, участь у фестивалі братимуть народні аматорські колективи із селища Красноїльськ та міста Вашківці Сторожинецького та Вижницького районів, а також міст Вікову де Сус та Кимпулунг Молдовенеск Сучавського повіту Румунії.

«Окрім цього, ми вирішили підготувати та направити звернення Чернівецької обласної ради та Сучавської повітової ради до Урядів України та Румунії щодо запровадження спрощеного режиму перетину кордону каретами швидкої медичної допомоги на прикордонній території обох регіонів у випадку виникнення необхідності надання невідкладної медичної допомоги та уніфікації протоколів надання невідкладної медичної допомоги», – підсумував Іван Мунтян.

Насамкінець голова Чернівецької обласної ради відповів на низку запитань представників регіональних засобів масової інформації щодо перспектив залучення європейських грантових коштів у соціально-економічний розвиток Буковини.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми