Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

20.10.2016 18:23

Іван Мунтян: Представницька та виконавча гілки влади краю приречені працювати разом на благо громади |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

Сьогодні, 20 жовтня, керівник представницької влади краю Іван Мунтян разом із головою Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Фищуком провів нараду за участю голів районних державних адміністрацій, районних рад та об’єднаних територіальних громад області. Розглянуто питання про виконання місцевих бюджетів усіх рівнів, хід опалювального сезону та підготовку дорожнього господарства регіону до зими.

Заслухано інформацію керівників окремих структурних підрозділів обласної державної адміністрації про основні показники бюджету на 2017 рік, розподіл та використання коштів цільових субвенцій та дотацій державного бюджету, стан справ та перспективи розвитку галузей освіти та охорони здоров’я в контексті бюджетної децентралізації. Відтак проаналізовано динаміку розрахунків споживачами усіх категорій за спожиті енергоносії.

«Враховуючи те, що можливості обласного бюджету є далеко не безмежними, а також те, що у кожній територіальній громаді є або недобудовані об’єкти соціальної інфраструктури, або такі, що потребують капітального ремонтну, пропоную звернутися до європейської практики співфінансування проведення таких робіт. Також хочу наголосити, що представницька та виконавча гілки влади краю приречені працювати разом на благо громади. Тому закликаю усіх присутніх пам’ятати про це під час прийняття тих чи інших управлінських рішень, від яких залежить нормальна життєдіяльність регіону», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників наради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми