Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

26.09.2016 17:03

Найбільші боржники Глибоцького обיєднаного управління Пенсійного фонду України Чернівецької області станом на 01.09.2016 року  |  Повідомлення Пенсійного фонду

 

 

п/п

Назва підприємства-боржника        

Прізвище, ім’я по батькові керівника

1.

ВАТ «Букогор»

Бельмега В.Г.

2.

ДП «Карапчівський спиртзавод»

Конушкін О.О.

3.

ВАТ “Глибоцьке РТП”

Пушкашу І.М.

4.

ПП «Туркер»

Туркер Б.А.

 

Керівники вказаних підприємств та приватні підприємці повинні розуміти, що порушення ними обов’язків зі сплати внесків до Пенсійного фонду за найманих працівників не лише позбавляє їх  пенсії (оскільки період, за який не сплачено підприємством внески, не буде зараховано найманим працівникам до страхового стажу), але й не додає коштів до теперішньої солідарної системи, які могли би бути направлені на виплату пенсії нинішнім пенсіонерам.

Відстоювати свої права повинні також і самі застраховані особи. Відповідно до статті 16 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” їм надано право отримувати від страхувальника підтвердження про сплату страхових внесків і вимагати їх сплати, у тому числі у судовому порядку.

Кожна застрахована особа має періодично цікавитися тим, як роботодавець розраховується із Пенсійним фондом, і при неналежному виконанні роботодавцем своїх обов’язків вимагати від нього повної сплати страхових внесків. До цієї роботи потрібно залучати також профспілкові організації з метою захисту прав найманих працівників у пенсійному страхуванні.

Наймані працівники можуть отримати інформацію про сплату страхових внесків роботодавцем особисто письмово звернувшись до Глибоцького об»єднаного управління Пенсійного фонду України Чернівецької області за адресою: смт. Глибока, вул.

Першотравнева, 10 , або при наявності страхового свідоцтва або пенсійного посвідчення встановленого зразка за допомогою мережі інформаційних кіосків Пенсійного фонду України, які розташовані по всій території України, зокрема, у службовому приміщенні Глибоцького об»єднаного управління Пенсійного фонду України Чернівецької області за тією ж адресою.

 

Tеми