Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.09.2016 14:19

Чернівецькому регіональному Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців – 20 років |  Урочисті заходи

Сьогодні виповнюється 20 років з дня створення Чернівецького регіонального Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. З цієї нагоди колектив Центру під час урочистостей привітала перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька.

«У нинішню інформаційну еру подекуди буває непросто самостійно відстежувати численні зміни та новації у національному законодавстві, що  регулює діяльність у сфері державного управління та місцевого самоврядування. У таких випадках на допомогу приходите ви: узагальнюєте новинки теорії та практики українського державотворення, розробляєте та впроваджуєте сучасні навчальні програми. За цю щоденну працю вам щиро дякують фахівці усіх державних структур нашого краю», – зазначила Інга Маковецька, вітаючи працівників Центру від імені голови обласної ради Івана Мунтяна та депутатського корпусу обласної ради з ювілеєм.

За 20 років діяльності в центрі підвищили свою кваліфікацію майже 30 тисяч осіб, з яких понад 12 тисяч – посадові особи органів місцевого самоврядування та депутати місцевих рад Буковини.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми