Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

08.09.2016 17:54

З нагоди свята мужності, спритності та сили |  День для святкування

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила з вітальним словом на урочистому зібранні з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Вона відзначила важливу роль фізичної культури та спорту для гармонійного розвитку людини, громади та суспільства. «Особливого значення фізичний гарт набуває в наші дні, коли тисячі кращих синів та доньок Вітчизни зі зброєю в руках захищають незалежність нашої держави від ворожих зазіхань на Сході країни», - наголосила Інга Маковецька.

Перший заступник голови обласної ради з особливою теплотою привітала буковинських олімпійців – Наталію Лупу, Лідію Січенікову, Руслану Цихоцьку, які гідно представили Україну на олімпійських аренах Бразилії. Вона висловила впевненість, що їхні славні імена назавжди увійдуть в історію українського спорту, а гідний приклад олімпійців 2016 року буде взірцем для буковинської молоді та юнацтва.

Посадовець щиро привітала кращих спортсменів, тренерів, організаторів фізичної культури та спорту краю від імені голови обласної ради Івана Мунтяна та депутатського корпусу крайового парламенту. Вона побажала присутнім, усім спортсменам та фізкультурникам краю міцного здоровя, особистого щастя та родинного затишку, Божого благословення, нових здобутків та перемог в житті, праці та спортивній карєрі.

Фотосесія

Tеми