Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

30.08.2016 17:51

Буковину відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич |  Освіта

Так, посадовець відвідала Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, де поспілкувалась з освітянською спільнотою краю. Відтак, разом із народними депутатами України, головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном, головою Чернівецької облдержадміністрації Олександром Фищуком та екс-прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком привітала першокурсників ЧНУ з посвятою у студенти університету.

У свою чергу керівник представницької влади краю наголосив на знаменності сьогоднішньої події у житті новоспечених студентів Чернівецького національного університету. «1 вересня усі ви почнете здобувати вищу освіту в одному із найпрестижніших вищих навчальних закладів країни. Слава його всесвітньовідомих випускників є переконливим доказом високого рівня педагогічної майстерності професорсько-викладацького складу навчального закладу. Сьогодні ви долучаєтесь до цієї елітної спільноти. Вірю, що завдяки цьому перед вами відкриються нові обрії та перспективи і через п’ять років кожен з вас стане висококваліфікованим фахівцем», – відзначив Іван Мунтян.

По завершенню урочистої академії посадовці також взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття Чернівецького навчально-виховного комплексу «Лідер» та введення в експлуатацію новозбудованого навчального корпусу ЧНУ ім. Юрія Федьковича на вулицях Бережанській, 25-А та Сторожинецькій, 101 обласного центру відповідно.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми