Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.08.2016 19:32

З новосіллям! |  Святкові заходи

Перших власників квартир новозбудованого 141-квартирного будинку на вул. Рівненській 12-А обласного центру привітав з новосіллям сьогодні, у День Державного Прапора України, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Гадаю, що усі ви чекали на цю знаменну подію з нетерпінням, а доблесні буковинські будівельники наближали її як могли. Впевнений, що пройде небагато часу й подібні події стануть звичними для нашого чудового міста над Прутом, яке динамічно розвивається, приймаючи у свої городяни все більше і більше буковинців та вихідців з інших регіонів України. Сподіваюся, що кожна квартира цієї будівлі стане комфортною та затишною для усіх її мешканців, які зможуть гідно оцінити благородну працю будівельників. Щиросердно зичу вам миру та добра, добробуту та злагоди, прихильної долі і нехай береже вас Бог!», – зазначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Кращих будівельників ТОВ «Чернівціжитлобуд», які долучилися до зведення згаданого будинку, Іван Мунтян відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми