Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

18.08.2016 18:14

Триває підготовка до спільного засідання депутатів крайових парламентів Чернівецької області та Сучавського повіту Румунії |  Транскордонне співробітництво

Сьогодні, 18 серпня, відбулася робоча зустріч голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна та голови Чернівецької облдержадміністрації Олександра Фищука з головою Сучавської повітової ради Георге Флутором. Сторони розглянули низку проектних пропозицій, що відповідають основним пріоритетам спільної операційної програми транскордонного співробітництва «Румунія-Україна», а також обмінялися думками щодо механізму пошуку партнерів для реалізації цих проектів по обидва боки кордону.

Відтак обговорено окремі питання організаційного характеру, пов’язані з проведенням спільного засідання Чернівецької обласної та Сучавської повітової рад, та проаналізовано орієнтовний перелік питань, які на ньому розглядатимуться.

Вирішено доручити робочим групам з підготовки спільного засідання крайових парламентів Чернівецької області та Сучавського повіту Румунії у місячний термін опрацювати наявні пропозиції та сформувати проект порядку денного засідання. Персональний склад робочої групи української сторони затверджено розпорядженням голови Чернівецької обласної ради від 15 серпня 2016 року №137.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми