Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

17.08.2016 15:49

З 1 вересня 2016 року мешканців Чернівецької області обслуговуватимуть 11 бюро правової допомоги |  Законність і правопорядок

В рамках реформування територіальних органів юстиції та розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні утворено понад 400 бюро правової допомоги, які функціонуватимуть як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Посилення правової спроможності територіальних громад, активна правопросвітницька діяльність, надання правової інформації та юридичних консультацій, прийом звернень громадян, доступ до безоплатної вторинної правової допомоги та електронних сервісів Міністерства юстиції України  – основні завдання, які покликані забезпечити новоутворені бюро правової допомоги.

Завдяки таким змінам скорочено чисельність державних службовців системи органів юстиції та заощаджено видатки на їх утримання, посилено роботу місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, розширено доступ громадян до безоплатних правових послуг та електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Задля того, аби до системи безоплатної правової допомоги долучились найбільш професійні та кваліфіковані фахівці, а громадяни змогли отримувати якісні правові послуги, проведено серйозний конкурсний відбір керівників та заступників керівників бюро правової допомоги по всій країні.

Загалом бажання взяти участь у конкурсі, зокрема по Чернівецькій області, виявили 83 особи. За результатами конкурсного відбору на посади керівників/заступників керівників рекомендовано 27 осіб.

Це потужна команда людей, які не схожі на типовий образ державного службовця, вмотивовані, націлені на позитивний результат, ладні працювати в новій системі юстиції, допомагати українцям та захищати право і справедливість.

Нагадаємо, що на території нашої області розпочнуть роботу 11 бюро правової допомоги:Чернівецьке, Герцаївське, Глибоцьке, Заставнівське, Кіцманське, Новоселицьке та Сторожинецьке бюро правової допомоги у структурі Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Новодністровське, Сокирянське та Хотинське бюро правової допомоги як структурні підрозділи Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Путильське бюро правової допомоги як структурна ланкаВижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Отримати додаткову інформацію можна за єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103(лінія є безкоштовною та працює цілодобово).

 

 

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми