Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.08.2016 18:18

У столиці Буковини буде створено європейський центр дружби та партнерства |  Міжрегіональне співробітництво

Ідею створення центру обговорили під час зустрічі голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та Президент Федеративної землі Швабія (Німеччина) Юрген Райхерт сьогодні, 1 серпня. За словами виконавчого директора Інституту Буковинознавства Аугсбурзького університету Отто Галабріна, таким чином буковинці зможуть отримати доступ до найповнішої інформації про усі регіони й міста-побратими нашого краю.

Також Юрген Райхерт запропонував розпочати підготовку до реалізації проекту з реновації за європейськими стандартами одного з чернівецьких скверів, що у майбутньому символізуватиме партнерство Швабією з Буковиною. На його думку, міський сквер, що знаходиться навпроти колишньої резиденції буковинських митрополитів, міг би слугувати чудовим прикладом втілення ідей європейського паркового мистецтва. «Втім будь-яким роботам з благоустрою території скверу повинне передувати всебічне громадське обговорення цієї ідеї», – наголосив Президент Федеративної землі Швабія.

Відтак сторони обговорили питання налагодження партнерських відносин між Чернівецьким обласним центром соціальної реабілітації «Особлива дитина» та відповідною установою м.Аугсбург (Швабія). «Така співпраця включатиме обмін досвідом між фахівцями двох установ та надання буковинському реабілітаційному центру гуманітарної допомоги», – відзначив Юрген Райхерт.

Насамкінець, Іван Мунтян та Юрген Райхерт спільно з головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком та Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком оглянули декілька приміщень у центрі Чернівців, у яких можна би було розмістити вищезгаданий європейський центр дружби та партнерства.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми