Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

26.07.2016 15:07

На колегії обласної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

26 липня під головуванням керівника обласної представницької влади Івана Мунтяна відбулось чергове засідання колегії Чернівецької обласної ради сьомого скликання. В роботі колегії взяли участь голови районних рад та райдержадміністрацій, голови обєднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Голова обласної ради розпочав засідання колегії з хвилини скорботного мовчання на знак вшанування світлої пам’яті жителів області, які загинули смертю героїв в боях з російськими загарбниками та їхніми найманцями на Сході України.

Відтак, Іван Мунтян повідомив членів колегії та запрошених про те, що відповідно до підписаного ним розпорядження 28 липня 2016 року скликається позачергова сесія обласної ради, на розгляд якої виноситься питання про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік з урахуванням розподілу перевиконання дохідної частини обласного бюджету за підсумками І півріччя цього року.

Заслухавши інформацію представника Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, учасники засідання обговорили наявні пропозиції щодо виділення додаткових коштів з обласного бюджету на 2016 рік. Звертаючись до присутніх, Іван Мунтян наголосив, що за умов дефіциту бюджетних коштів потрібно спрямувати їх на вирішення першочергових завдань соціально-економічного та культурного розвитку краю.

Насамкінець члени колегії обласної ради затвердили перелік питань, які пропонується внести до порядку денного 6-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради сьомого скликання.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми