Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

19.07.2016 19:04

Звернення голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна до власників розважальних закладів області |  Заяви та звернення

Шановні власники розважальних закладів! Дорогі краяни!

 

Впродовж двох останніх років на Сході України точиться жорстока боротьба із зовнішнім ворогом за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Й майже щодня найкращі сини України – Герої, які беруть участь в антитерористичній операції, жертвують своїм життям та здоров’ям в ім’я нашого мирного сьогодення та мирного майбутнього для наших дітей.

Вся українська нація із завмиранням серця стежить за перебігом військових дій у зоні проведення антитерористичної операції. Так само кожен із нас, українців, перебуває у скорботі за полеглими в бою вояками, які не вагаючись, віддали свої життя за нас з вами.

Протягом минулих двох тижнів, а надто за минулі декілька днів, національні військові формування зазнали особливо важких втрат. Серед загиблих є й буковинці. Підступний ворог у порушення досягнутих домовленостей використовує заборонені види озброєння та веде щільний вогонь по позиціях наших оборонців.

Саме тому я звертаюся до вас з проханням обмежити цими скорботними днями проведення розважальних заходів і вшанувати пам’ять героїчно полеглих українських воїнів – об’єднаймося у співчутті родинам загиблих краян та всіх полеглих українських військовослужбовців.

Прошу серйозно поставитися до мого прохання, адже оборонці нашої Батьківщини окрім матеріальної допомоги потребують ще й потужної моральної підтримки. Впевнений, що ваші гості та відвідувачі поставляться до цього із розумінням і вже у найближчому майбутньому усі ми зможемо гідним чином відсвяткувати довгоочікувану перемогу.

 

З повагою

Голова Чернівецької обласної ради                                                                                     Іван Мунтян

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми