Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

13.07.2016 08:50

З нагоди 350-річчя міста Сокиряни |  Життя територіальних громад

      У день Святих Петра і Павла заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь та виступив на урочистій церемонії, присвяченій Дню міста Сокиряни. Посадовець привітав жителів та гостей районного центру з нагоди 350-річчя першої писемної згадки про місто Сокиряни від імені голови обласної ради Івана Миколайовича Мунтяна та депутатського корпусу крайового парламенту. У вітальному слові Віталій Мельничук, зокрема, зазначив, що для розбудови та процвітання української держави вкрай необхідно відновити реальний діалог влади з місцевими громадами з тим, щоби спільно вирішувати нагальні проблеми людей. Він наголосив, що українська державність сьогодні гартується не тільки на Сході України, де точиться запекла боротьба з підступним ворогом, але й повсюди, де обєднані територіальні громади перебирають на себе відповідальність за розвиток сіл, селищ,  міст країни та відповідні владні повноваження.

На завершення свого виступу посадовець вручив Сокирян­сь­кому міському голові  Василю Равлику ікону із зображенням Святих Петра і Павла та висловив побажання, щоби Сокирянська міська рада подібно до Христових Апостолів твердо стояла на варті інтересів обєднаної громади.

Заступник голови обласної ради разом з організаторами та почесними гостями храмового свята Сокирян взяв участь у церемонії відкриття сучасного дитячого відпочинкового комплексу, спорудженого у центрі міста за кошти міської громади.

Користуючись нагодою, Віталій Мельничук провів прийом громадян, які звернулись до нього по допомогу під час святкового дійства. Низка нагальних проблем, порушених місцевими жителями, незабаром знайдуть своє відображення у відповідних депутатських зверненнях та запитах.

Фотосесія

Tеми