Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

02.07.2016 13:09

Асоціація «Власний дім» ініціює співпрацю з місцевими громадами  |  Діяльність депутатів обласної ради

Заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у розширеному виїзному кущовому засіданні щодо впровадження регіональних програм підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», що відбулося в Івано-Франківську.

На нараді, окрім виступів офіційних представників асоціації, Мінрегіону та звітів про роботу керівників обласних фондів Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської та Закарпатської областей, однією із тем обговорення була специфіка роботи з регіональними програмами підтримки індивідуального будівництва на селі та розширення сфери діяльності фондів.

 Цікавим є досвід роботи фонду «Власний дім» в Закарпатській області., де значна увага роботи фонду приділяється не лише інформуванню місцевих громад про свою роботу, але й предметному спілкуванню з депутатським корпусом та керівництвом рад. Через фонд «Власний дім» для підтримки довготривалого кредитування індивідуального будівництва на місцях та іншої допомоги соціально незахищеним верствам населення  з місцевих бюджетів спрямовані значні кошти, що дозволяє за необхідності місцевим радам  використовувати закладені кошти на підтримку індивідуального будівництва та невідкладних заходів щодо відновлення руйнувань, завданих природними катаклізмами.

         Під час обговорення проблем соціально незахищених верств сільського населення від Чернівецької області виступив Віталій Мельничук.  Посадовець подякував за надану можливість взяти участь у розгляді важливих питань  та зазначив, що в підсумковому протоколі засідання наради варто було через громадськість та місцеві ради максимально залучати народних депутатів-мажоритарників та «списковиків» щодо законотворчої праці щодо вироблення дієвих механізмів підтримки соціально незахищених сімей на селі, особливо сімей бійців АТО. «Саме відновлення державної уваги до проблем села, через державні програми підтримки, розвиток його інфраструктури та надання робочих місць дасть нове дихання розвитку місцевих громад», – наголосив Віталій  Мельничук.

Він також зауважив, що оскільки асоціація «Власний дім» з структурами фондів підтримки індивідуального будівництва на селі має за мету  розширити сферу діяльності, важливо спільно з громадами за тісної підтримки органів місцевого самоврядування та виконавчої влади розвивати та впроваджувати необхідні місцеві програми.

Крім того, за словами представника Мінрегіону та голови асоціації «Власний дім» Володимира Бабошина, цікаві для втілення місцеві програми в рамках пілотного проекту можуть фінансуватися з державного фонду розвитку або внутрішніх фінансів фонду «Власний дім».

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми