Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.05.2016 19:06

Голова Чернівецької обласної ради: Господь не залишить поза увагою щедрих на добро людей |  Благодійність

Керівник представницької влади краю Іван Мунтян взяв участь у IX благодійному фестивалі дитячої творчості і талантів «Промінь надії», що відбувся у в Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка сьогодні, 22 травня.

Захід відбувся з ініціативи міського жіночого клубу «Успішна чернівчанка» за підтримки Чернівецької обласної ради (в рамках проекту ЄС «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб в Чернівецькій області») та Чернівецької міської ради. Так, цьогоріч участь у фестивалі взяли 14 дітей з родин вимушених переселенців з АР Крим та східних областей України, для яких Буковина стала другим домом.

«Важко залишитися байдужим, коли допомоги потребують юні громадяни України, яких підступний ворог позбавив можливості жити у рідних містах і селах, говорити українською мовою, вільно висловлювати свої думки. Дякую організаторам цього чудового заходу за турботу про маленьких українців, яких жорстока реальність змусила покинути рідні домівки на Сході та Півдні нашої країни. Переконаний, що всемилостивий Господь не залишить поза Своєю увагою щедрих на добро людей та віддячить їм сторицею», – наголосив Іван Мунтян, відтак вручив маленьким переселенцям подарунки.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми