Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.05.2016 19:52

На Новоселиччині відбувся перший фестиваль афганської та патріотичної пісні |  Мистецькі заходи

Перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька побувала на фестивалі афганської та патріотичної пісні у Новоселиці, натхненником якого стала районна організація української Спілки ветеранів Афганістану.

Перший заступник голови облради щиро подякувала організаторам і учасникам за чудове пісенне свято та побажала, щоб новостворений фестиваль став традиційним, з кожним роком вдосконалювався і виходив на якісно новий рівень, подолавши шлях від районного до всеукраїнського. «Надзвичайно важливо, і я дякую вам за це, що не забуваєте про подвиг тих, хто багато років тому воював, виконуючи свій обов’язок, а також шануєте та підтримуєте хлопців, які зараз воюють і захищають нашу країну». Інга Маковецька побажала всім здоров’я, Божої благодаті, терпіння і миру та взяла участь у нагородженні переможців пісенного конкурсу.

За звання «кращий» змагались молоді виконавці з різних сіл району та Новоселиці. Вони демонстрували свої таланти, виконуючи сучасні твори, пісні, які підтримували бойовий дух наших земляків в Афганістані, а також пісні, які стали символом подій на Майдані. Перед журі стояло непросте завдання, але, зрештою, переможці отримали заслужені відзнаки. Завершився концерт спільним виступом молодих талантів та «афганців», які вкотре продемонстрували єдність та взаємопідтимку.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми