Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

05.05.2016 15:15

Іван Мунтян: Обласна рада й надалі сприятиме у вирішенні нагальних проблемних питань лікарні швидкої медичної допомоги |  Охорона здоров'я

Сьогодні, 5 травня, керівник представницької влади краю взяв участь в урочистому відкритті відремонтованого ІІ хірургічного відділення ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги». Вартість проведених ремонтно-оздоблювальних робіт склала 3 млн. грн.

Так, силами фахівців Управління капітального будівництва облдержадміністрації та підрядної організації ТОВ «КМ-Буд» у відділенні було замінено систему водопостачанняя та водовідведення, електромережі, встановлено пожежну сигналізацію, улаштовано кахлі на підлозі та стінах, двері та вікна замінено на енергозберігаючі.

«Надзвичайно приємно у ці святкові дні долучитися до такої приємної події. Адже створення належних умов праці для медперсоналу є важливою запорукою покращення рівня обслуговування пацієнтів. Лікарня є обласною комунальною установою і хочу запевнити, що обласна рада й надалі сприятиме у вирішенні нагальних проблемних питань цього медичного закладу, зокрема, допоможе у придбанні необхідних меблів та медичного устаткування», – наголосив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми