Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

28.04.2016 09:39

Віталій Мельничук: «Необхідно поширювати здоровий спосіб життя та підтримувати розвиток спорту» |  Здоров'я та спорт

Заступник голови обласної ради Віталій Мельничук разом з колегою-депутатом Іваном Апостолюком, який представляє волонтерське обєднання «Буковинське обєднання волонтерів», відвідав місце тренування спортивного плавального клубу «Чернівці». Від Чернівецької обласної ради та від ГО «Буковинське об’єднання волонтерів» за наполегливість, волю до перемоги, найкращі результати у крайовому турнірі з плавання серед юніорів та достойний виступ на Всеукраїнських змаганнях вони нагородили перспективних юних спортсменок з плавання 2006-2008 років народження почесними грамотами та подяками.

«Знаючи особисто Сергія Ксеннікова більше 10 років, лише нещодавно, вже після обрання на посаду заступника голови обласної ради, ближче познайомився з тією важливою справою, якою вже більше 5 років займається Сергій Вікторович, - розповів Віталій Мельничук. – Ксенніков, знаний в Україні тренер з плавання, вирішив собі і людям практично довести, що професійний та системний підхід до виховання юних плавців зможе дати вагомі результати. Був створений плавальний клуб «Чернівці», де з дошкільного віку почали займатися діти. Систематичні заняття, правильна методика навчання та глибокий батьківський підхід тренерів до виховання за 5 років дали неймовірні результати.»

Вихованці спортклубу регулярно беруть участь у всеукраїнських змаганнях, де у своїх вікових категоріях посідають перші місця. Цього року при підготовці до Чемпіонату України серед юніорів в Білій Церкві саме дівчата-вихованці Ксеннікова вибороли всі перші місця в обласних змаганнях. Найкращі у складі обласної команди поїхали на Чемпіонат, де показали гідний результат.

«Для мене важливо робити все для поширення в українському суспільстві здорового способу життя та підтримувати розвиток спорту в Чернівцях та області, - наголосив заступник голови облради, - саме тому негайно відгукнувся на звернення тренера щодо підтримки юнацького плавання. За моєю ініціативою відбулася спільна зустріч представників обласного, міського управлінь молоді та спорту, керівника обласної федерації плавання та тренера Сергія Ксенникова для того, щоб на рівні міста та області якісніше розвивати юнацьке плавання. Порозуміння було знайдено, будуть подальші зустрічі та інші кроки для вирішення цього питання».

 

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми