Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

25.04.2016 16:38

Іван Мунтян: Пам’ять про Ваш подвиг житиме вічно у серцях прийдешніх поколінь |  Урочисті заходи

Сьогодні, 25 квітня, напередодні 30-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян участь в урочистих зборах на вшанування пам’яті усіх ліквідаторів цієї жахливої техногенної катастрофи.

«Минає 30 років з того самого дня, коли світ сколихнула звістка про катастрофу на Чорнобильській атомній станції. Чимало наших земляків – пожежників, медиків, військових, правоохоронців та будівельників взяли участь у ліквідації тієї страшної аварії та її наслідків. Багатьох з числа цих звитяжців уже немає серед нас. Втім, пам’ять про Ваш подвиг житиме вічно у серцях прийдешніх поколінь», – відзначив керівник представницької влади регіону.

Відтак, посадовець вручив Почесні грамоти Чернівецької обласної ради ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які не шкодуючи власного здоров’я, першими розпочали боротьбу з ядерною стихією.

«Я хочу, щоб Ви знали: буковинська громада пишається Вами та пам’ятає Ваших полеглих побратимів. Вам та Вашим родинам бажаю найперше міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту й довгих років життя. Нехай береже Вас Бог», – підсумував Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми