Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

19.04.2016 15:26

На Путильщині обговорили можливості надання земельних ділянок учасникам АТО |  Життя територіальних громад

Питання виділення земельних ділянок учасникам АТО обговорювалось на нараді за участю сільських голів, керівників фермерських господарств, представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Путильського району, яку провели голови РДА та райради.  

За словами представника відділу Держгеокадастру, нині в Путильському районі учасникам АТО виділено 44 ділянки. Заявлені потреби значно перевищують наявні можливості, оскільки резервів вільної землі обмаль. Було висловлено пропозицію про вивчення можливостей виділення земельних наділів за рахунок земель, відведених під випас худоби, але водночас наголошувалось на необхідності дотримання норм чинного законодавства та процедури виділення ділянок.

Учасники наради обговорили питання законодавчих можливостей для розчищення заліснених територій полонин. Було прийнято рішення про створення робочої групи, яка повинна визначити обсяги заліснення та скласти відповідний акт про необхідність розчистки.

Йшлось про проведення в районі місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, зокрема, необхідність прибирання прибережних смуг, а також про організацію літньо-табірного утримання худоби.

  • Автор:Прес-служба облради
  • Джерело: Виконавчий апарат Путильської райради

Tеми