Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

01.04.2016 23:37

Іван Мунтян: Дбати про комфортні умови навчання маленьких буковинців – наш прямий обов’язок |  Освіта

Перебуваючи з робочим візитом на Глибоччині, керівник представницької влади краю завітав у найбільшу в області Кам’янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де нині навчається майже 1350 дітей. Разом з директором освітнього закладу Олександром Карлійчуком, головою Глибоцької районної ради Петром Панчуком та директором Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Оксаною Палійчук Іван Мунтян обговорив перспективи перетворення школи на навчально-виховний комплекс.

«Враховуючи історичні передумови – у селі смертність ще ніколи не перевищувала народжуваності, динаміку народжуваності впродовж останніх 10 років, а також прогноз на наступні 5 років мусимо невідкладно подбати про створення належних умов для виховання та навчання наступних поколінь кам’янецьких дітлахів. Адже тільки у минулому році тут народилося майже 130 немовлят», – наголосив посадовець, доручивши підготувати обґрунтування та пакет документів, необхідних для виділення коштів на добудову ще одного корпусу освітньої установи з Державного фонду регіонального розвитку.

Насамкінець, оглядаючи навчальні та господарські приміщення закладу Іван Мунтян виявив, що працівники шкільної їдальні свідомо недодають дітям гарніру. Також у деяких порціях замість курячого м’яса чомусь були лише кістки та хрящі. Реагуючи на очевидні порушення норм харчування школярів, голова обласної ради доручив Оксані Палійчук розібратися у ситуації та вжити відповідних заходів.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми