Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новини

30.03.2016 19:42

Іван Мунтян: Внесок румунської громади у соціально-економічний, культурний та духовний розвиток регіону є значним |  Освіта

Дипломами, грамотами та цінними подарунками відзначив керівник представницької влади регіону Іван Мунтян спільно із Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Елеонорою Молдован, освітянами та керівниками румунських національно-культурних товариств краю переможців та призерів IV етапу II Всеукраїнської олімпіади з румунської мови та літератури, що відбулася у Чернівцях сьогодні, 30 березня.

«Наш край – багатонаціональний і внесок румунської громади у соціально-економічний, культурний та духовний розвиток регіону є значним. Сьогодні ж ми відзначаємо школярів Буковини та Закарпаття, які впродовж триденного змагання засвідчили найкращі знання румунської мови та літератури. Я щиро радий вітати їх та їхніх наставників. Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто дозвольте побажати вам миру, добра та нових творчих успіхів і здобутків», – відзначив голова Чернівецької обласної ради у своєму вітальному слові.

У свою чергу Елеонора Молдован подякувала представницькій та виконавчій гілкам влади області за докладені до організації олімпіади зусилля. «Відрадно, що от уже другий рік поспіль на Буковині проходить це мовне змагання. Я вітаю усіх його учасників та переможців від імені держави Румунії. Дякую представникам влади, особливо освітянам, Чернівецької області, які доклали чимало зусиль до організації та проведення олімпіади. Також хотіла би висловити підтримку з боку держави Румунії, яка завжди готова підставити братнє плече допомоги українцям на шляху інтеграції до Європейського Союзу», – відзначила пані Генеральний консул.

Відтак присутні на урочистому закритті олімпіади з румунської мови та літератури посадовці і освітяни переглянули низку індивідуальних та колективних виступів обдарованих вихованців шкіл регіону з навчанням румунською мовою, а також нагородили переможців та призерів змагання почесними відзнаками та цінними подарунками.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми