Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

30.03.2016 12:33

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 75-річчя Івана Миколайчука |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

Перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька взяла участь у засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення 75-річчя від дня народження видатного українського кінорежисера, кіносценариста та актора Івана Миколайчука.

Йшлось про стан виконання запланованих заходів для проведення святкування на належному рівні, їх інформаційне забезпечення, про проведення капітального ремонту, реконструкції та технічного переоснащення кінотеатру ім. І.Миколайчука в Чернівцях, встановлення пам’ятника митцю.

Обговорювались проблеми, які виникають щодо фінансового та господарського забезпечення заходів, зокрема, проведення фестивалю «На гостити до Івана», забезпечення участі цілої низки творчих колективів, численних гостей з усієї України та зарубіжжя. Мова йшла про впорядкування території мистецько-меморіального музею-садиби Івана Миколайчука у селі Чортория, необхідність перекриття даху із дотриманням його автентичного вигляду, забезпечення належного стану під’їзду до обійстя. Учасники засідання також заслухали інформацію про вже виконану роботу та найближчі плани для приведення до належного експлуатаційного стану дороги від Чернівців до с. Чортория на Кіцманщині та до Вижниці.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми