Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

26.02.2016 13:21

Іван Мунтян: Від того, як ми потурбуємось про розвиток охорони здоров’я нині, залежатиме майбутнє наших дітей |  Охорона здоров'я

Сьогодні, 26 лютого, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян спільно з головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей Ігорем Малишевським взяв участь у роботі підсумкової колегії Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, яке відбулося на базі ОКУ «Обласна дитяча клінічна лікарня».

«Від того, як ми потурбуємось про розвиток галузі охорони здоров’я нині, залежить те, яким буде наше майбутнє та майбутнє наших дітей. Адже не секрет: здоров’я – це найцінніше, що є в кожного з нас. Тому мусимо робити усе залежне для підвищення рівня надання медичних послуг населенню», – наголосив керівник представницької влади краю, звертаючись до головних лікарів медичних установ області.

Насамкінець, Іван Мунтян подякував медичним працівникам за самовіддану, подекуди жертовну працю в ім’я збереження життя та здоров’я населення краю. «Хочу вас запевнити, що спільно із депутатським корпусом обласної ради працюватиму над покращенням матеріально-технічної бази наявних в області лікувально-профілактичних закладів. Адже якщо на центральному рівні реформування медичної галузі з тих чи інших причин затримується, перші кроки мусимо робити тут, на рівні регіональному», – підсумував посадовець.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми