Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

16.02.2016 17:41

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян: Ви є тими людьми, які почасти, наражаючи власне життя на смертельну небезпеку, рятуєте життя інших |  Інформації

Підсумки роботи служб цивільного захисту Чернівецької області за 2015 рік підбито сьогодні, 16 лютого, під час наради, що відбулася на базі Управління ДСНС України у Чернівецькій області за участю керівного складу територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту населення та територій Чернівецької області. Зокрема, участь у нараді взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, у своєму виступі очільник представницької влади регіону подякував буковинським рятувальникам за мужність та героїзм, виявлені під час виконання службових обов’язків. «Хочу подякувати вам від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто, адже ви є тими людьми, які почасти, наражаючи власне життя на смертельну небезпеку, рятуєте життя та майно інших. Сподіваюся, що держава гідно оцінить вашу нелегку, але вкрай потрібну роботу і вже у найближчому майбутньому рівень матеріально-технічного забезпечення служби, а заразом і рівень особистої мотивації кожного з вас досягне відповідного рівня країн Євросоюзу. Успіхів вам та нехай береже вас Бог», – відзначив Іван Мунтян.

Учасники наради також переглянули відеофільм про роботу служб цивільного захисту, підбили підсумки роботи служб цивільного захисту та визначили основні напрямки діяльності останніх на 2016 рік. Відтак 35 кращих працівників служб цивільного захисту краю нагороджено відомчими грамотами та відзнаками, 12 рятувальників отримали чергові спеціальні звання.

Насамкінець начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергій Михайлюк подякував представникам крайової влади за спільну роботу та підтримку: «Саме завдяки плідній співпраці з органами місцевого самоврядування нам вдалося покращити матеріально-технічне забезпечення рятувальників, закупивши новий бойовий одяг та спецтехніку для виконання завдань за призначенням».

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми