Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.02.2016 16:22

Керівників районів та об’єднаних громад навчали готувати проекти для залучення в область зовнішніх ресурсів |  Життя територіальних громад

Питання підготовки грантових заявок та залучення зовнішніх ресурсів у Чернівецьку область розглядали сьогодні голови районних рад та райдержадміністрацій, а також голови об’єднаних громад на семінарі, який відбувся в обласній раді.

Мова йшла про можливості громад брати участь у різноманітних проектах, в тому числі транскордонних, з метою вирішення актуальних проблем краю та розширення взаємовигідного міжрегіонального співробітництва.

«Успішна реалізація транскордонних проектів наблизить Буковину до Євросоюзу», - зауважила начальник відділу регіонального розвитку та фінансового моніторингу обласної ради Тетяна Татарчук. Вона розповіла присутнім про європейські та американські організації та фонди, які відкриті до співробітництва з Україною, діючі сьогодні проекти та програми міжнародних організацій, фондів чи посольств іноземних держав, в рамках яких можуть бути реалізовані ідеї представників територіальних громад та неурядових організацій. Так, чимало з них відкриті до співробітництва у галузі охорони здоров’я, освіти, екології, соціального захисту, надання соціальних послуг, ефективне використання енергоресурсів. Окремі організації також пропонують конкурси проектів для забезпечення потреб біженців та переміщених осіб.

Керівники районів та об’єднаних громад отримали інформацію про основні кроки, необхідні для підготовки якісного проекту, вимоги до формулювання проблеми, на вирішення якої направлений проект, планування його ресурсів та формування бюджету.

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми