Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.02.2016 12:47

У Чернівецькій обласній раді триває семінар для голів територіальних громад регіону |  Життя територіальних громад

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав учасників інформаційного семінару «Підготовка грантових проектів та залучення зовнішніх ресурсів у Чернівецьку область», що відбувається на базі обласної ради сьогодні, 1 лютого.

«Чернівецька область здавна знаходилась на перетині міжнародних торгових шляхів. І нині, у 21-му столітті, наша область є активним учасником програм міжнародної технічної допомоги», – відзначив очільник представницької влади краю.

Також посадовець поінформував учасників семінару про наявні здобутки та суми грантових і донорських коштів, залучених в рамках реалізації проектів транскордонного співробітництва. «Зараз в рамках програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова» завершується облаштування міжнародних автомобільних пунктів перетину кордонів «Красноїльськ» та «Дяківці» вартістю 3,5 мільйони євро. А до програми прикордонного співробітництва «Румунія – Україна» на 2014-2020 включено проектну пропозицію від Чернівецької області із загальним бюджетом понад 4 мільйони євро, яка передбачає будівництво під’їзних шляхів до пункту пропуску «Красноїльськ»», – відзначив Іван Мунтян.

Насамкінець голова обласної ради побажав учасникам семінару плідної роботи та застосування отриманих знань для підготовки проектів, спрямованих на підвищення рівня добробуту територіальних громад Буковини.

Семінар проводять фахівці відділу регіонального розвитку та фінансового моніторингу Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми