Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.01.2016 14:43

Буковина маланкує |  Мистецькі заходи

Сьогодні в Чернівцях відбувається V-й благодійний фольклорно-етнографічний фестиваль Маланок. На Площі філармонії відбулось його урочисте відкриття. На це святкове дійство завітали сотні чернівчан та гостей міста, повсюдно лунали веселі колядки та щедрівки, десятки гуртів маланкарів дарували свято та піднесений настрій.

Вітаючи присутніх на урочистому відкритті фестивалю, голова обласної ради побажав у новому році всього найкращого, Божих благословінь та Божої ласки у кожну домівку.  «Сьогодні в Чернівцях ми відкриваємо фестиваль Маланок, який принесе всім нам святковий настрій, - сказав голова облради, - але разом з тим ми повинні пам’ятати, що держава переживає складний  час, коли на сході України знаходяться сини Буковини. І сьогодні ми повинні думати про це і помолитись за них». Іван Мунтян закликав  підтримувати їх як морально та духовно, так і матеріально, та приєднатись до благодійної акції на підтримку українських військових у зоні АТО.

Маланкарів та гостей свята привітали також голова облдержадміністрації Олександр Фищук, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, посол Австрії в Україні пані Герміне Поппеллер, генеральний консул Румунії в Чернівцях пані Елеонора Молдован. Після завершення офіційної церемонії відкриття вся центральна частина міста перетворилась на одну велику сцену, на якій гурти маланкувальників співали, танцювали, засівали, словом, дарували свято всім глядачам.

 

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми