Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.12.2015 17:34

Голова обласної ради поставив завдання залагодити юридичні невизначеності на будівництві дитсадка в селі Опришени  |  Життя територіальних громад

Вже близько двох років у с. Опришени Глибоцького району призупинене будівництво дошкільної дитячої установи через невизначеність юридичних аспектів та неналежне фінансування, хоча в будівлі необхідно лише здійснити ремонтні та оздоблювальні роботи і придбати обладнання. Під час робочої поїздки у Глибоцький район голова обласної ради Іван Мунтян наполягав на необхідності термінового залагодження цих проблем.

«Нам дуже потрібен такий заклад, адже в селі є 280 малюків дошкільного віку, - говорить сільський голова Микола Попович, - і щороку тут народжується в середньому п’ятдесят діток». Сільський голова також висловив сподівання, що з появою дошкільного закладу в селі вдасться відкрити навчально-виховний комплекс, який забезпечить ефективний навчально-виховний процес.

Іван Мунтян пообіцяв необхідну підтримку та допомогу, але для цього потрібні зусилля і зі сторони сільської ради: «Щоб необхідні роботи були проведені, ви повинні підготувати проектно-кошторисну документацію, яка є необхідною умовою для включення дитсадка до переліку об’єктів, які претендуватимуть на фінансування у 2016 році. Лише після цього ми зможемо надати вам необхідну підтримку».

Перебуваючи в Опришенах, Іван Мунтян також зустрівся з педагогічним колективом та керівництвом місцевої загальноосвітньої школи і подарував закладу плазмовий телевізор та спортивний інвентар.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми