Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.12.2015 12:38

Іван Мунтян бере під особистий контроль функціонування реабілітаційного центру «Особлива дитина» |  Соціальний захист

Буковинський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина» з нагоди Міжнародного дня інвалідів відвідали голова обласної ради Іван Мунтян та голова облдержадміністрації Олександр Фищук. Це заклад, якому на території області немає аналогів.

Голова обласної ради високо оцінює роботу потужного центру, який усього за рік зумів підняти рівень охоплення своїми послугами потребуючих дітей-інвалідів з 7 до 30%, залучив до співпраці міжнародних партнерів і зберіг та розширив команду професіоналів. Водночас, усвідомлюючи потребу у послугах усіх 2400 дітей з особливими потребами, які мешкають на Буковині, він закликав депутатів та буковинську громаду підтримати заклад, а також дбати про забезпечення потреб людей з обмеженими можливостями.

«Ми прагнемо європейських стандартів організації життя, а це і створення всіх можливостей для повноцінного життя людям з інвалідністю», - наголосив Іван Мунтян, запевнивши не лише, що обласна рада і надалі опікуватиметься соціальним центром, але й що він, як її голова, триматиме це питання під особистим контролем.

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми