Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

10.09.2015 16:30

Буковинська дослідна станція відзначає 75-річчя |  Наука і техніка

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у відкритті міжнародної науково-практичної конференції з нагоди 75-річчя заснування Буковинської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України. Дослідна станція, колектив якої складається з 52 працівників, здійснює свою діяльність у напрямку розробки ґрунтозахисних систем землеробства, селекції і насінництва сільськогосподарських культур, вдосконалення існуючих та виведення нових порід та породних груп у тваринництві, здійснення науково-консультаційного та інформаційного забезпечення товаровиробників різних форм власності та багато іншого.

Вітаючи працівників та ветеранів дослідної станції, Михайло Гайничеру зауважив, що установа працює у різних галузях сільського господарства, їхня тривала і копітка робота дає свої результати, які слід найповніше використовувати у практичних розробках, адже транскордонні корпорації поступово захоплюють український ринок, витісняючи вітчизняного виробника. Голова обласної ради також висловив вдячність Національній академії аграрних наук за збереження мережі наукових закладів, в числі яких і Буковинська дослідна станція. Він побажав працівникам установи, щоб їхні ряди поповнились молодими перспективними науковцями, які розвиватимуть аграрну науку в інтересах нашого краю. Михайло Гайничеру вручив Почесні грамоти обласної ради чотирьом працівникам станції.

В урочистостях взяли участь також академік НААН, заслужений працівник сільського господарства Михайло Бащенко, заступник голови облдержадміністрації Віталій Усик, керівники науково-дослідних установ України та Молдови.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми