Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.09.2015 15:58

Михайло Гайничеру запропонував забезпечити деревиною місцеві підприємства та збудувати дороги за рахунок транскордонних проектів |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у роботі колегії обласної державної адміністрації, на якій розглядались підсумки соціально-економічного розвитку Чернівецької області за І півріччя 2015 року. Керівник облради запропонував Чернівецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства до 15 вересня підготувати дієвий механізм забезпечення деревообробних підприємств області деревиною та прозвітувати про виконану роботу на спільному засіданні колегії ОДА та облради. Михайло Гайничеру запропонував також управлінням житлово-комунального господарства, інфраструктури, культури, Департаментам охорони здоров’я, освіти і науки, соціального захисту населення ОДА до 1 жовтня нинішнього року розробити плани переобладнання котелень на використання альтернативних джерел енергії, в першу чергу за рахунок позабюджетних джерел фінансування.

Під час розгляду стану реалізації проектів транскордонного співробітництва у Чернівецькій області Михайло Гайничеру наголосив на доцільності приділити особливу увагу підготовці нових інфраструктурних проектів до майбутньої програми ЄС «Україна-Румунія», яка розпочне діяти з 2016 року. Йдеться про будівництво доріг від пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні у Дяківцях до Герци та від кордону поблизу Красноїльська до самого селища. Ці два пункти перетину кордону будуються в рамках діючих транскордонних проектів, і голова облради зауважив, що необхідно використати такий формат співпраці для будівництва також і доріг від нових пунктів до ближніх населених пунктів.

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми