Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

10.06.2015 09:33

Розпочав свою практичну реалізацію проект обласної ради «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області» |  Соціальна політика

На початку 2015 року Чернівецька обласна рада стала переможцем конкурсу проектів Європейського Союзу «Підтримка громад, постраждалих внаслідок конфлікту в Україні», вигравши  проект «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб в Чернівецькій області» за фінансової підтримки ЄС.  

Метою проекту є створення сприятливих умов у Чернівецькій області для адаптації та вирішення проблем  внутрішньо переміщених осіб зі східних регіонів України, які постраждали внаслідок бойових дій, шляхом забезпечення тимчасового їх розміщення, сприяння працевлаштуванню, створення умов для належного рівня життя,  доступу до соціальних послуг  та соціального примирення з місцевим населенням.

Заходи передбачають ремонт 2-х житлових будинків в селах Михайлівка Глибоцького району та Кострижівка Заставнівського району для 22 родин внутршіньо переміщених осіб із дітьми. Також серед заходів проекту - задоволення їх основних потреб, сприяння працевлаштуванню та допомога їм у відкритті власного бізнесу, конкурс бізнес-планів, створення Центру соціального консультування для переселенців, заходи, спрямовані на формування толерантного ставлення місцевого населення до них.

Після реєстрації проекту та надходження фінансування з боку ЄС обласна рада приступила до практичної реалізації заходів проекту. 3 червня відбувся початковий візит експертів програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Вячеслава Топорова та Наталії Лукашенко до Чернівців, в рамках якого експерти та представники обласної ради відвідали об’єкти, які планується відремонтувати для облаштування під тимчасове житло для 22 сімей переселенців з дітьми.

Під час об’їзду було оглянуто стан будівель, уточнено необхідність окремих видів ремонтних робіт, відбулись зустрічі з керівниками районної ради, сільським та селищним головами. Також експерти провели робочу зустріч з членами команди проекту, пояснили вимоги донорської організації щодо ведення документації та звітності.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми