Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.05.2015 15:26

Департамент освіти наполягає на відміні конкурсу на посаду директора Інституту післядипломної освіти |  Кадрова політика

6 березня 2015 року відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та у зв`язку із закінченням строку дії контракту з директором комунального закладу «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» оголошено конкурс на заміщення посади директора Інституту. 25 березня 2015 року було продовжено строк прийому  пропозицій на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів, серед яких керівника зазначеного інституту. Впродовж всього періоду проведення конкурсу та станом на день проведення виборів жоден інший кандидат, крім нинішнього директора, не виявив бажання очолити Інститут післядипломної педагогічної освіти та взяти участь у конкурсі на заміщення цієї посади. Водночас, Департамент освіти і науки ОДА «висловив свою думку про недоцільності проведення в колективі виборів керівника Інституту» і вважає, що призначення керівника Інституту «має здійснюватись Департаментом освіти і науки».

У листі за підписом Першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун, який надійшов в Чернівецьку обласну раду у відповідь на прохання роз`яснити  порядок проведення виборів в Інституті післядипломної педагогічної освіти, повідомлено, що порядок обрання, призначення та звільнення з посади керівника вищого навчального закладу врегульовано статтею 42 Закону України «Про вищу освіту», відповідно до якої засновник або уповноважений ним орган (у даному випадку Чернівецька обласна рада) зобов`язаний оголосити конкурс на заміщення посади керівника вищого навчального закладу не пізніше ніж за два місяці до закінчення строку контракту особи, яка займає цю посаду. В цей же час в Чернівецьку обласну раду надходять звернення від Департаменту освіти і науки ОДА про відтермінування проведення конкурсу до отримання відповідей на їхні запити щодо цього питання від Міністерства освіти і науки та Міністерства юстиції України.

З огляду на той факт, що до повноважень обласної ради не віднесено вирішення питань, порушених у зверненнях Департаменту, (йдеться про відтермінування виборів), голова обласної ради спрямував їх до голови виборчої комісії комунального закладу «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» для розгляду та відповідного реагування.

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми