Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

14.05.2015 10:49

Проводиться конкурсний відбір програм та проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку  |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

Відбулось організаційне засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, співголовою якої є заступник голови обласної ради Валентин Маніліч.

Члени комісії, серед яких є депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних громад області, розглянули порядок проведення оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку відповідно до вимог постанов Кабінету Міністрів України та наказу Мінрегіону. Також обговорювався стан їх готовності для реалізації у 2015 році. У зв’язку із суттєвими помилками у поданих комплектах документів та за формами, що не відповідають вимогам наказу Мінрегіону, було вирішено подовжити термін подачі документів на попередній конкурсний відбір на 2015 рік до 22 травня 2015 року, а на 2016 рік - до 01.06.2015.

На засіданні також було здійснено розподіл членів комісії на чотири групи для проведення індивідуальної оцінки інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.

 

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми