Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.04.2015 13:44

Михайло Гайничеру взяв участь у Національних громадських слуханнях |  Міжрегіональне співробітництво

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у Національних громадських слуханнях з питань участі України в реалізації стратегії ЄС для Дунайського регіону. На слухання прибули керівники обласних рад та експерти з Одеської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, які входять до української частини Дунайського регіону, а також президент Дунайського форуму громадянського суспільства, директор Фонду задля міцних європейських регіонів «Foster Europe» Стефан Август Лютгенау.

Зазначені слухання мали на меті сприяти консолідації зусиль органів державної влади та місцевого самоврядування і експертної спільноти задля ефективної участі України в реалізації стратегії ЄС для Дунайського регіону. Їх учасники обговорили ключові положення Меморандуму про співпрацю між Чернівецькою, Одеською, Івано-Франківською та Закарпатською обласними радами, підписаного головами цих обласних рад, а також стан участі та подальші перспективи України в реалізації Дунайської стратегії.

Вітаючи присутніх, Михайло Гайничеру висловив зацікавленість у розвитку співробітництва у такому форматі, який передбачає співпрацю і з європейськими партнерами, і з сусідніми регіонами України, залучення фінансових та гуманітарних ресурсів та є ще одним інструментом, що додає впевненості у спроможності ефективно розвиватись. Голова Чернівецької обласної ради також підкреслив важливість людського виміру співпраці, яка охоплюватиме громади чотирьох областей та сприятиме формуванню розвиненого громадянського суспільства, адже, скажімо, між Одесою та Ужгородом близько тисячі кілометрів, кожен із регіонів-учасників є багатонаціональним та полікультурним, тож їх об’єднання задля вирішення спільних проблем є надзвичайно важливим. Михайло Гайничеру висловив сподівання, що вже найближчим часом буде налагоджено ефективну співпрацю як між українськими регіонами, так і результативну взаємодію з європейськими партнерами - учасниками Дунайської стратегії.

У рамках громадських слухань відбулась також зустріч керівників чотирьох обласних рад, які висловились за доцільність заснування Асоціації обласних рад Дунайського регіону, якнайшвидше організаційне оформлення її керівних та представницьких органів, а також окреслили коло першочергових завдань її діяльності.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми